Till innehåll på sidan

Arbetslag Förskoleklass

Arbetslaget har ansvaret för eleverna i våra förskoleklasser Fa, Fb och Fc sammanlagt ca 80 elever.

När vi är ute kan ni nå oss på resp. klassmobil:

  • Fa:  076-12 40 446                                                    
  • Fb:  076-12 40 444
  • Fc:  076-12 40 445    

Personal Fa

Emma Tiger
emma.tiger@edu.stockholm.se

Stefan Andersson
stefan.3.andersson@edu.stockholm.se

Rebecca Stadener
rebecca.stadener@edu.stockholm.se

Personal Fb

Karoline Burstedt
karoline.burstedt@edu.stockholm.se

Melaniija Hagdahl
melanija.hagdahl@edu.stockholm.se 

Teddy Lindgren
teddy.lindgren@edu.stockholm.se

Carolina Cristensen
carolina.cristensen@edu.stockholm.se

Personal Fc

Anne Aronsson Holmqvist
anne.aronsson-holmqvist@edu.stockholm.se  

Ann Karlsson
ann.h.karlsson@edu.stockholm.se

Marie Erlandsson
marie.erlandsson@edu.stockholm.se

Dela:
Kategorier: