Arbetslag Förskoleklass

Arbetslaget har ansvaret för eleverna i våra förskoleklasser Fa, Fb, Fc och Fd 
sammanlagt ca 108 elever.

Numren till våra fasta telefoner ser ni nedan.

När vi är ute kan ni nå oss på resp klassmobil:

  • Fa:  076-82 51 505                                                    
  • Fb:  076-12 40 444
  • Fc:  076-12 40 445
  • Fd:  076-12 40 446      

Personal Fa

Natasa Antonijevic 
natasa.antonijevic@edu.stockholm.se

Johanna Silfver
johanna.silfver@edu.stockholm.se

Emma Hillerborg
emma.hillerborg@edu.stockholm.se

Personal Fb

Karoline Burstedt
karoline.burstedt@edu.stockholm.se

Melaniija Hagdahl
melanija.hagdahl@edu.stockholm.se 

Teddy Lindgren
teddy.lindgren@edu.stockholm.se

Personal Fc

Anne Aronsson Holmqvist
anne.aronsson-holmqvist@edu.stockholm.se  

Ann Karlsson
ann.h.karlsson@edu.stockholm.se

Personal Fd

Sandra Larsson
ae79346@edu.stockholm.se

Emma Tiger
emma.tiger@edu.stockholm.se

Nadiye Boyacioglu
nadjye.boyacioglu@edu.stockholm.se

Dela:
Kategorier: