Till innehåll på sidan

Skolledning

I Sofia skolas ledningsgrupp ingår rektor, biträdande rektorer och administrativ chef.

Kontaktuppgifter till skolledningen

Rektor Karin Ekstrand

telefon: 08-508 40 407

e-post: karin.ekstrand@edu.stockholm.se

Biträdande rektor, år 7 och 9 Helena Wide

telefon: 08-508 40 402

e-post: helena.wide@edu.stockholm.se

Biträdande rektor, år 8 Martin Renhorn

telefon: 08-508 40 404

e-post: martin.renhorn@edu.stockholm.se

Biträdande rektor, år 1-6 Ulrika Jillvert Hagman 

telefon: 076-12 40 409

e-post: ulrika.jillvert.hagman@edu.stockholm.se

tf. Biträdande rektor, förskoleklass, fritidshem och klubben Anna Klingmyr

telefon: 076-12 40 406

e-post: anna.klingmyr@edu.stockholm.se

Biträdande rektor, Sofia distans Britt Wikudd

telefon: 076-12 40 420

e-post: britt.wikudd@edu.stockholm.se

Administrativ chef Sasha Lukic

telefon: 08-508 40 410

e-post: sasha.lukic@edu.stockholm.se

Dela:
Kategorier: