Till innehåll på sidan

Skolledningen

Här hittar du kontaktuppgifter till skolans ledning

Rektor
Karin Ekstrand
08-508 404 07
karin.ekstrand@edu.stockholm.se

Biträdande rektor
Ulrika Jillvert Hagman
08-508 404 09
ulrika.jillvert.hagman@edu.stockholm.se
Ansvarig för årskurs 1-6

Tf. biträdande rektor
Anna Klingmyr
08-508 404 06
anna.klingmyr@edu.stockholm.se
Ansvarig för förskoleklass, fritidshem och fritidsklubb

Biträdande rektor
Helena Wide
08-508 404 02
helena.wide@edu.stockholm.se
Ansvarig för årskurs 7 och 9

Biträdande rektor
Martin Renhorn
08-508 404 04
martin.renhorn@edu.stockholm.se
Ansvarig för årskurs 8 och skolans digitalisering

Biträdande rektor
Britt Wikudd
08-508 404 20
britt@sofiadistans.nu
Ansvarig för Sofia distans

Administrativ chef
Sasha Lukic
08-508 404 10
sasha.lukic@edu.stockholm.se

Dela:
Kategorier: